Rekrutacja Uczestników

Rekrutacja Uczestników/czek projektu przewidziana jest w sposób ciągły przez min. 6 miesięcy  trwania projektu – lub do momentu zrekrutowania 80 osób (57 Kobiet i 23 Mężczyzn) z minimum  50 mikro i małych przedsiębiorstw.

Zgłoszenie chęci udziału w projekcie następuje poprzez złożenie osobiście w biurze projektu (EKO-FUTURA Sp. z o.o. ul. Piotrkowska 60, 90-105 Łódź), przesłanie pocztą tradycyjną, mailem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub faxem (42/630-96-35) wypełnionego, podpisanego Formularza zgłoszeniowego(kliknij tutaj)

Następnie do osób, które będą mogły zakwalifikować się do udziału w Projekcie , drogą mailową, osobiście lub za pośrednictwem poczty zostaną  przekazane pozostałe dokumenty do wypełnienia wraz z wykazem dodatkowych  dokumentów do przedłożenia, a po ich pozytywnej weryfikacji oraz zakwalifikowaniu do udziału w projekcie zostaną podpisane umowy z przedsiębiorstwami kierującymi swoich pracowników na szkolenia.

- Uczestnicy projektu kwalifikowani będą na podstawie informacji formalnych zawartych w dokumentach firm i kandydatów, pozwalających na zakwalifikowanie do udziału w projekcie,
- oraz kolejności zgłoszeń (istotna jest data i  kolejność wpłynięcia do Realizatora Projektu formularza zgłoszeniowego).

Po spełnieniu kryteriów formalnych umożliwiających udział  przedsiębiorstw i ich pracowników w projekcie, rekrutacja prowadzona będzie z zachowaniem następujących założeń określonych w rezultatach twardych projektu:
- do udziału w projekcie przyjęte zostanie pierwsze 57 kobiet spośród wszystkich zgłoszonych kandydatek ,
- oraz pierwszych 23 mężczyzn spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów
- 50 pierwszych mikro i małych przedsiębiorstw, spośród wszystkich, które zgłosiły chęć udziału w projekcie.
W przypadku zgłoszenia więcej  niż 1 osoby z firmy Realizator Projektu ma prawo odmówić udziału kolejnej lub kolejnym osobom w projekcie, w sytuacji, gdyby zachodziło ryzyko nieosiągnięcia założonego rezultatu dotyczącego udziału min. 50 mikro i małych przedsiębiorstw w projekcie)

Szukaj

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości